100 Компјутери 360 степени Автоматско Рефракција Микро-млазници Пластични Sprinkler Sprayer Главата Градинарство Вода за Наводнување Систем Фитинзи
Ново - 15 %

100 Компјутери 360 степени Автоматско Рефракција Микро-млазници Пластични Sprinkler Sprayer Главата Градинарство Вода за Наводнување

Залиха
DEN 167.52
DEN 143.00
Износот:


Спецификација :
Работен притисок : 2kg Проток : 50 L/H
Спреј дијаметар : 1.5 м
Карактеристики : Овошје и зеленчук барака расфрлани atomization млазницата рефракција млазницата стакленички лабораторија микро - млазницата sprinkler наводнување опрема.Совршен за наводнување на вашиот цвет, растенија, тревник. Лесна инсталација, водата,-зачувување на перформанси. Водата е генерално се користи низок притисок. Заедничко домаќинство вода под притисок да исполнат својата работа. Издржливи и долг животен век, се широко прифатени од страна на корисниците. Пакување : 100pcs
ПЛАЌАЊЕ : Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети. Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно. ИСПОРАКА : 1. Подготовка на Време : ние треба 1-2 работни дена за да се подготват вашата нарачка според нашите numberous наредби секој ден. 2. Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во aliexpress,ако сакате да ги промените пред ние брод на нив и надвор, 3. За Царина Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат. 4. Парцела следење на информации query
Можете да го проверите вашиот превозот информации од следниот линк со вашиот следење на број : www.17track.net/en ( копирате на прелистувачот) 1. Ако не сте задоволни со нашата ставки и за нашите услуги,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави possitive повратни информации со сите 5 ѕвезди .ние ќе го цениме тоа. 2. Било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас, ве молиме да ги задржи подалеку од негативни повратни информации. Ние може да ви даде најдоброто решение.

Декларираните карактеристики

Тип:
Распрскувачи
Пластични Тип:
PP
Број На Модел На:
10574
Бренд Име:
Се Придржуваат До Летаат
Материјал:
Пластични
Sprayer Тип:
пумпа
Име:
360-степен Рефрактивната sprayer
Спецификации:
како слика покажува
Важи за :
Градина,на тревникот,стаклена градина
Пакување:
100pcs
Работен Притисок:
2kg
Проток:
50 L/H
Спреј дијаметар:
околу 1,5 м

Поврзани производи