TPZLTWI За Мицубиши Asx Lancer 10 9 Outlander 3 Pajero Sport L200 Colt Carisma Galant Grandis Eclipse Montero 3D Автомобил Налепница
Ново - 35 %

TPZLTWI За Мицубиши Asx Lancer 10 9 Outlander 3 Pajero Sport L200 Colt Carisma Galant Grandis Eclipse Montero 3D Автомобил Налепница

Залиха
DEN 438.24
DEN 285.00
Износот:

TPZLTWI За Мицубиши Asx Lancer 10 9 Outlander 3 Pajero Sport L200 Colt Carisma Galant Grandis Eclipse Montero 3 D Автомобил Налепница Карактеристики : 1.Направени од високо квалитетна мека АБС материјал со симпатична дизајн, тоа е издржливи и убави 2.8 компјутери клипови од еден пакет, се задоволат вашата потреба за дома и во автомобил простор за клипинг USB кабел, слушалки кабел, полнач линија кабел, итн. 3.Чувајте ги вашите кабли во проверете во арм е се постигне и да добиете на вашиот автомобил чиста и организирана. Никогаш не ја изгуби својата кабел 4.3 М двострано селотејп да се држиме за било сјајна површина : клупи, маси, ѕидови, поднесување кабинети, мебел, итн. 5.Лесно да се клип и да ги отстрани Спецификации : Тип : Автомобил Лепило Жица Клип Материјал : ABS Големина на : 2.6*1*1.5 cm/1*0.4*0.6"(L*W*H) Боја : Црна answer : ___________________________ Note : Ова е одговара за кабли во 0.6 cm/0.4" дебелина. Внимание : 1.Ве молиме да ја исчистите површината на целната област пред да се придржуваме на тоа. 2.Се држи и да ја задржите вашиот автомобил не-изми во рок од 48 часа за да се постигне најдобар adhesiveness. 3.Обидете се да се заврши на чекори за едно време, не тргни го од едно место и се држи на некоја друга површина за да се избегне лошо adhesiveness. Пакетот вклучува : 8pcs * кабел клип Ние ги поддржува следниве методи на плаќање. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay. Сите предмети може да биде песна. Ние ќе ги искористиме Ali Express Стандард Превозот како наш основен превозот метод,бродот на парцели за речиси секоја земја во светот, и нормално предизвикани нема прилагодено должност.Времето за испорака е за 9-35 дена, понекогаш тоа ќе биде подолго.тоа е безбедно,службено лице и економски. Undelivery Надомест : ако стоката се undelivery во рамките на превозот време,ние ќе им понуди полн со пари наплата или испрати стоката повторно. 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
категорија:
3D
Објектот Дијаметар:
1cm
Објектот Висина:
1.5cm
Налепница Сместување:
Внатрешна
Објектот Должина:
2.6cm
Бренд Име:
TPZLTWI
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
Име На Модел:
за Мицубиши
is_customized:
Yes
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Објектот Ширина:
1cm
Материјал Тип:
ABS
боја:
Црна
Големина:
2.6cm*1cm*1.5cm
Име на производ:
Автомобил Жица Клип
Карактеристики:
Лесно да се клип и да ги отстрани
Количина:
8pcs

Поврзани производи