LMID Сончевата Светлина Самовила снежни топки Снегулка Гарланд String Светлина Водоотпорен Надворешна Декорација Божиќ Градина Соларна Светилка
Ново - 20 %

LMID Сончевата Светлина Самовила снежни топки Снегулка Гарланд String Светлина Водоотпорен Надворешна Декорација Божиќ Градина

Залиха
DEN 542.40
DEN 434.00
Износот:


Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ НЕ ЌЕ ИЗДАНИЕ ШТО AREFUND ИЛИ ЗАМЕНА. Нарачки ќе биде предаден во рок од 3 workingdays по потврдувањето на плаќање;Ќе биде одложен малку време Сезона;
2. Враќање на Пакет : Ќе има 7 Дена да контактирате со нас и 30 Дена за да се врати од денот таа е примена. Ве молиме контактирајте со нас пред вас би сакал да се врати.
Ако не сте задоволни со ова купување на,ве молиме слободно Контактирајте со нас,наместо да се даваат негативни повратни информации или отворен Спор.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ве молиме кои се занимаваат со Царински со себе.Ако надвор од вашата e xpected добијат време,НЕ Отворен Спор,само нас контакт прво. Со MODE//ИСКЛУЧУВАЊЕ S вештерки ;
4. Ние ќе се обезбеди целосна адреса. За Внатрешна/Надворешна Градина/Двор/Портата/тремот/Празник Декорација;
Точка Име Градина Соларна Светилка Должина/Led диоди 4. Нашата цел е задоволството на клиентите. Секој производ ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето.ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне, се додека проблемот е решен.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!за вашето задоволство и Позитивни повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој.Потоа испратете ни оние фотографии,ние ќе зборуваме за наплата. Градина Соларна Светилка,C onvert сончевата енергија во електрична енергија и се чуваат во батеријата ;
2. Соларен погон панел е стоеше од страна на градинарски скок;
3.8 M/20 LEDs 6 M30 LEDS Водоотпорен Отворен Водоотпорен Енергија Соларна/Батерија Форма снежни топки/Снегулка String Occassion Празник/надворешна Декорација Осветлување
Градина Соларна Светилка
1 x Соларен Панел со став ;
1 x Led диоди Сончевата Светлина String ;
1.Ви благодариме. Ние би сакале да ги пријавуваат вредност и во името на редот на
Царинската Фактура како што ни рекоа Ако neccessary;
3. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Враќање : Прво, да се Земе слики на пакетот и внатрешниот стоки,исто така, тежината на пакетот колку Што најде грешка на пакетот.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени withing 3 дена.ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, Ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ве молиме почекајте трпеливо откако ќе се испраќаат пакет,Услугата Транзит Време е предвидено од страна на превозникот.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите на
пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Корисниците се одговорни за враќање превозот на нас со соодветна амбалажа да се поправи, а потоа ние ќе бидат одговорни за resending превозот на купувачи.LMID Сончевата Светлина Самовила снежни топки Снегулка Гарланд String Светлина Водоотпорен Надворешна Декорација Божиќ Градина Соларна Светилка
1.Бидете сигурни дека сите вратени предмети Мора да Биде во оригинално пакување и Мора да ни Обезбеди превозот следење на број, и специфична причина за враќање.

Декларираните карактеристики

Wattage:
4.8M 20LEDS, 6M 30LEDS
Извор На Енергија:
Сончевиот
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
PC
Број На Модел На:
градина соларна светилка
Карактеристики:
градина соларна светилка
Гаранција:
1 година
Соларни Ќелии Тип:
NI-МЗ
Употреба:
празник
сертификација:
CCC,RoHS,CE
Стил:
Новина
Заштита Ниво:
IP65
Извор На Светлина:
LED Светилки
Напон:
6V
База Тип:
2G7
Е dimmable:
No
Бренд Име:
Lmid
Точка име :
градина соларна светилка
боја:
Бела/Топло Бела/Сино/Шарени
божиќ градина соларна led Моќ:
Соларни/Батерија
swtich:
НА моќ/ИСКЛУЧУВАЊЕ/РЕЖИМОТ
Водоотпорен:
отворено водоотпорен
Функција 1:
LMID Сончевата Светлина Самовила снежни топки Снегулка Гарланд String Светлина Waterpr
Функцијата 2:
led градина соларни светилки отворено
Функција 3:
градина соларна led светло
Функцијата 4:
градина сончевата светлина декорација
Функцијата 5:
градина сончевата светлина топка

Поврзани производи