бојата се менува во вест,четири боја се менува,waistcoat - трик,крупен,илузии,Додатоци,магичен трик
Ново - 13 %

бојата се менува во вест,четири боја се менува,waistcoat - трик,крупен,илузии,Додатоци,магичен трик

Залиха
DEN 1435.20
DEN 1248.00
Износот:


бојата се менува вест
Волшебник е виден како носи нормален вест, buttoned на предната и носи покажува надвор од под отворено јакна. Волшебник се свртува кон својата маса да се земе реквизит од табела врвот. По враќање назад на публиката вест е виден да се менуваат бојата.
Ова се повторува уште еднаш подоцна во програмата, и трет пат. Ова не само што стои како единствен брзи промени ефект на сопствена, но, исто така, може да се врши како роман работи замолчени која може да се повтори ad infinitum во текот на шоуто.
4 боја промени : Црвена, жолта,сина и зелена.
Конечниот ефект на Промена на Бојата Вест е неверојатно tranformation прикажување на црвена, жолта,сина и зелена боја !
Може да направите како многу или колку малку боја се менува како што сакате.
Во текот на извршувањето ништо не е некогаш додава или одзема.
Инстант Ресетирате!
четири бои Стил - Medium (биста Големини 96-99cm)
ДЕМО :
Ве молиме прочитајте
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. (Повеќето од објектите се бесплатни превозот, вие не треба да плаќаат за превозот цената на овој вид). Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2 дена откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Плаќање :
Ние прифаќаме било каква исплата сакате, можете да контактирате со нас, прво кога сакате да користите други начини на плаќање.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
1. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 3 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина, без било каква штета или изгубена. И купувачот треба да биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
2. Сите трик испрати ќе биде прегледано од себе, еден по еден, па ако има проблем, ве молиме да ни обезбеди какви било докази (фото и видео), откако ќе го видиш тоа, ќе испрати нов трик за вас. (најмногу време не е трик проблем, тоа е купувачот не знаат како да играат)
Повратни Информации И Спорови :
1. Објектите што сте го добиле со никакви проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво, ќе slove тоа за вас, не отворен спор.
2. Вашите искрени и директни повратни информации и рејтинзите се многу важни за нас! Тоа покажува колку е искрен и корисни и ние, и тоа им помага да се воспостави нашите соодветно рангирање тука во Alibaba.
3. Ние зема вашиот приговори и спорови многу сериозно, и ние ќе ги преземе секоја акција во рамките на разумот за да се реши вашата поплака, пред да ги објавите вашите повратни информации.

Декларираните карактеристики

Материјал:
Памук
Тип:
Марами
Возраст Опсег:
8-11 Години,Grownups
Перформанси Форма:
Фаза Магија
Пол:
Унисекс
Карактеристики:
Научат,Лесно Да Се Направи,Професионални
Големина:
M

Поврзани производи