Модерната Геометриски Перница Покрие Црвено Перница Декоративни Pillowcase Сина Триаголници Фрли Перници Троседот Стол Перница Покрие Дома Декор
Ново - 38 %

Модерната Геометриски Перница Покрие Црвено Перница Декоративни Pillowcase Сина Триаголници Фрли Перници Троседот Стол Перница

Залиха
DEN 383.52
DEN 238.00
Износот:

Модерната Геометриски Перница Покрие Црвено Перница Декоративни Pillowcase Сина Триаголници Фрли Перници Троседот Стол Перница Покрие Дома Декор
[Внимание] : item содржат само перница капак. Перница Јадро НЕ е вклучена.
[Материјал] : 100% природни Нови Згусне Лен Памучна Ткаенина . [Size] : Секој покрие мерки околу 17.7"x17.7" (45см x 45cm) [Попуст] : Пред страна печатени, задната страна е чиста коноп боја. [Патент] : Невидливи zip затворање. [ Миење температурата ] : Под 40°C. (помалку од 86 °F) Ве Молиме Имајте На Ум 1.Мала варијација на бојата може да постои поради различни компјутерски монитор и светлина. 2.Сите перници се рачно изработени, не може да се 1-2cm отстапување постои. 3.Моделот е печатена, од една страна,задната страна е чиста коноп боја. 4.Објектот содржат само перница капак. Внатре додатен НЕ е вклучена. 5.Ве молиме да се мијат овие опфаќа sepapately од друга облека. Со цел да се задржи свежа боја,Тоа е подобро да додадете сол во вода за вашата прва машина за перење.
Производ Фотографии

Декларираните карактеристики

Големина:
45x45cm
Техника:
Ткаени
Употреба:
Декоративни,Автомобил,Чаир
Обликот:
Плоштад
Стил:
Обична
is_customized:
Yes
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Број На Модел На:
геометрија дијамант златна шарени и зелена фабрика остава
Шаблон Тип:
Геометриски
Бренд Име:
DXLYMYU
Употреба:
Дома,Троседот, Хотел, Столче, Кат
перница од тип:
Перница покрие/перница случај
Големина:
45x45cm / 30x50cm
Пополнување:
не вклучувајќи јадрото
Применливи Троседот:
Пресек Троседот
Применливи Луѓе:
Универзална
Печати Област:
Предната страна печатени, празно задната страна
Чистење метод:
Пренослив и Перат
Одржување:
Висат да се исуши, да се избегне триење и присилува

Поврзани производи