Боја Мојот Живот Автомобил Копче откопчување Дупка Круг Покривање на Вратите Налепница За Nissan X-trail Непријателските T32 Qashqai J11 Murano Teana
Ново - 29 %

Боја Мојот Живот Автомобил Копче откопчување Дупка Круг Покривање на Вратите Налепница За Nissan X-trail Непријателските T32

Залиха
DEN 87.36
DEN 62.00
Износот:

Одговара За Една Клучна Почнете Да Го Запре Моторот За Скролување .
Одговара За Nissan X-trail T32 2013 - 2018
За Nissan Qashqai J11 2015 - 2018
За Nissan Murano 2015 - 2018
За Nissan Teana 2015 - 2018

Декларираните карактеристики

Боја Име:
Црвена, Сина, Сребрена
Бренд Име:
Боја Мојот Живот
Година:
2013 - 2018
Име На Модел:
Автомобил Клучот Прстен За Nissan X-trail T32 Qashqai J11
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
0.01kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси

Поврзани производи