JEXXI Целосна Пурпурна Циркони Пеперутка Прстен За Жените 925 Sterling Silver Мода Прстени За Свадба Кубни Циркони Ringen Партија
Ново - 32 %

JEXXI Целосна Пурпурна Циркони Пеперутка Прстен За Жените 925 Sterling Silver Мода Прстени За Свадба Кубни Циркони Ringen Партија

Залиха
DEN 144.00
DEN 98.00
Износот:


Метал : 925 Sterling Silver пакување : 1 компјутер прстен

Декларираните карактеристики

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Број На Модел На:
J57601
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Prong поставување
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
JEXXI
Обликотшема:
Животните
Прстени Тип:
Свадба Бендови
is_customized:
No
Материјал:
Кубен Циркони
Површината Ширина:
/
Функција:
Никој
Метали Тип:
Сребро.

Поврзани производи