BISAER 925 Sterling Silver Дрвото на Животот Семејно Стебло Синџир Линк Femme Хривнија Тенис Хривнија за Жени парична Казна Накит Pulseira

BISAER 925 Sterling Silver Дрвото на Животот Семејно Стебло Синџир Линк Femme Хривнија Тенис Хривнија за Жени парична Казна

Залиха
DEN 767.52
Износот:


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Prong поставување
Број На Модел На:
GXB035
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Змија Синџир
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Бренд Име:
BISAER БС
Обликотшема:
Лице
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Затворач Тип:
Чипка-Up
Материјал:
Кубен Циркони
Материјал:
925 Sterling silver
гарантирањето:
100% 925 Фунта Сребро ,ако не ,целосна наплата
Подарок за:
Девојка ,Жена,Семејство ,Ќерка ,Си
Повод:
Партија,Свадба,Ангажман ,Годишнина

Поврзани производи