E3 Риба Обетки во Облик на Едноставност Бакарна Жица рачно изработени Earring за Жените Brincos де gota Feminino 2017 Геометриски НОВИ
Ново - 29 %

E3 Риба Обетки во Облик на Едноставност Бакарна Жица рачно изработени Earring за Жените Brincos де gota Feminino 2017 Геометриски

Залиха
DEN 25.44
DEN 18.00
Износот:


E3 Риба во Облик на Студ Обетки Едноставност Бакарна Жица рачно изработени Earring за Жените Brincos де gota Feminino 2017 Геометриски НОВИ

Декларираните карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Бренд Име:
TMXK ангел
Број На Модел На:
E19
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Earring Тип:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Стил:
Тренди
Тип На Објект:
обетки за жени
Број На Модел На:
Студ Обетки
C:
Сребро.

Поврзани производи