GHXAMP 20.4 mm 20.5 Core Treble Глас Серпентина Увезени Титаниум Филмот + Свила Мембрана Посебни Додатоци 8OHM 2 ПАРЧИЊА
Ново - 5 %

GHXAMP 20.4 mm 20.5 Core Treble Глас Серпентина Увезени Титаниум Филмот + Свила Мембрана Посебни Додатоци 8OHM 2 ПАРЧИЊА

Залиха
DEN 446.40
DEN 424.00
Износот:

Treble глас серпентина Увезени бакар облечени алуминиумска жица серпентина дијаметар : 20.4 mm Увезени титаниум филмот + свила филм Вкупно дијаметар : 29mm ± 1 Применува отпор : 8 Ω Пакет 2 парчиња

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
GHXAMP
Тип На Објект:
Говорникот Додатоци Колекции
Пакет:
Yes
Материјал:
Титаниум Филмот + Свила Мембрана

Поврзани производи