Dupont линија 40pcs 10cm 2.54 mm 1p-1p Pin Женски Женски Боја Breadboard Кабел Скок Жица Скокач За Arduino

Dupont линија 40pcs 10cm 2.54 mm 1p-1p Pin Женски Женски Боја Breadboard Кабел Скок Жица Скокач За Arduino

Залиха
DEN 40.80
Износот:


40 КОМПЈУТЕРИ/МНОГУ 10cm F-F Du Pont линија

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
Женски Женски Breadboard Кабел Скок
Температурата На Работа:
Стандард
Напон:
Стандард
Пакет:
TQFP
Состојба:
Нови
is_customized:
Yes
Бренд Име:
КЕНТАКИ ПОБЕДИ РОБОТ
Моќ Дисипација:
Стандард
Примена:
dupont линија
Тип:
dupont линија

Поврзани производи