Природен латекс U-облик Перници Вратот Перница на Авион дравство Заштита Ортопедски Масажа перница за патување
Ново - 14 %

Природен латекс U-облик Перници Вратот Перница на Авион дравство Заштита Ортопедски Масажа перница за патување

Залиха
DEN 1055.52
DEN 908.00
Износот:


Драг пријател,
Чисто природен латекс во калапи процес се произведува на површината на неправилни дупки, меурчиња и дефекти е нормален феномен, овој процес е неизбежен, не квалитет проблем, самиот производ не е погодена, ве молиме остатокот увери дека употребата на


Декларираните карактеристики

Големина:
30x30x10cm
Функција:
Масажа,Анти-Апнеа,Ладење,Терапија,Анти-Статички,Анти- ' Рчи,Memory
Употреба:
Патување,Постелнина,Масажа,Тело
тема count:
400TC
Ткаенина Count:
40
Бренд Име:
Маглива убавина
одделение:
одделение А
Тежина:
0-0.5 kg
Шаблон Тип:
Цврста
Дел:
Вратот
Обликот:
U-Форма
Пополнување:
природен Латекс
Материјал:
природен Латекс

Поврзани производи