Двоен Ред DAC306342 3063W Тркала Центар Имајќи 30*63*42mm Одговара За СП МОТО Z6 Z8 513022 UTV Задните CV оска Центар Велосипед Делови

Двоен Ред DAC306342 3063W Тркала Центар Имајќи 30*63*42mm Одговара За СП МОТО Z6 Z8 513022 UTV Задните CV оска Центар Велосипед

Залиха
DEN 383.52
Износот:

Двоен Ред DAC306342 3063 W Тркала Центар Имајќи 30*63*42mm Одговара За СП МОТО Z6 Z8 513022 UTV Задните CV оска Центар Велосипед Делови
Одговара АТВ : СП МОТО Z6 Z8

Декларираните карактеристики

За АТВ Марка/Модел:
Поларис
Објектот Ширина:
7.2cm
Бренд Име:
JLMOTO
Објектот Должина:
7.2cm
Објектот Дијаметар:
7.2cm
Име На Модел:
DAC306342
Објектот Висина:
3.3cm
Материјал Тип:
Челик
Специјални Функции:
Имајќи
Објектот Тежина:
0.6kg
ОДГОВАРА АТВ ИМЕ:
Поларис RZR 800 UTV АТВ
Делови име:
тркала центар имајќи
поларис атв:
2008-2010 Поларис RZR 800 EFI ПРЕД Лево и Десно Тркало Центар

Поврзани производи