Бавно Душата елени Новиот Кинески Памук Везени Странични Завеси За Дневна Соба Rideaux Кујна Пастирски Животинско Спалната соба на Децата
Ново - 37 %

Бавно Душата елени Новиот Кинески Памук Везени Странични Завеси За Дневна Соба Rideaux Кујна Пастирски Животинско Спалната соба

Залиха
DEN 1104.00
DEN 696.00
Износот:

Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти
* ЦЕНА : САМО за 1 парче завеса или tulle.Завеса и tulle се продава одделно!
* НЕ се ВКЛУЧЕНИ : Tieback/tassel/зрнца/valance
* Се ВКЛУЧЕНИ : Ние нудиме куките или прстени за слободни(Зависи од обработка начин ќе се избере).
* ГОЛЕМИНА : Големина на "контактирајте не" е само ширина 50cm завеса или tulle,ве молиме изберете вистинската големина.
* ОБРАБОТКА НАЧИНИ : ве Молиме изберете еден,или ние ќе ги испрати Стил КУКА за вас.
* ЗАВРШЕНА ГОЛЕМИНА : готовиот ширина ќе биде 5-10 cm пократок од ширината ќе нареди.
*Curtian Width =A * 2 (два Пати на пол или песната ширина)
Ако вашиот прозорец ширина е 2 метри,ние ви препорачуваме 2 парчиња (2mx2.7m) за целиот прозорец.
*Завеса Height =B/C/D (До вас)
Можете да оставите порака да имаат Слободен Прилагоди на Висината подолу 2.7 m
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[35432] совети за ПЛАЌАЊЕ на Сите големи банкарски картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. ПОВРАТНИ информации Знак во Мојот Ali Express. Се потврди приемот на вашата нарачка. Врз ја Напуштат Повратни информации за оваа Трансакција, страната кликнете ја Напуштат Повратни информации. ДАНОЦИ Во некоја земја,наредби можеби ќе треба да плаќаат увозни давачки во локалните обичаи, овие трошоци се на купувачот одговорност. SHIPPMENT Обично превозот ќе се организира во рамките на 7days по плаќање. Ние секогаш користете брзо превозот начини и одлучуваат употреба кои шпедиција, ако сакате конкретни шпедиција, оставете порака до нас . Купувачи од Бразил треба да се обезбеди CPF број ако изберете брз брод, ако не, ние ќе брод вашата нарачка преку Воздух Mail.
[xlmodel]-[производи]-[33775]
[xlmodel]-[производи]-[33775]
[xlmodel]-[производи]-[33775] најпопуларниот
* ЦЕНА : САМО за 1 парче завеса или tulle. Завеса и tulle се продава одделно!
* НЕ се ВКЛУЧЕНИ : Tieback/tassel/зрнца/ valance * ВКЛУЧЕНИ : Ние нудиме куките или прстени за слободни(Зависи од обработка начин ќе се избере). * ГОЛЕМИНА : Големина на "контактирајте не" е само ширина 50cm завеса или tulle,ве молиме изберете вистинската големина.
* ОБРАБОТКА НАЧИНИ : ве Молиме изберете еден,или ние ќе ги испрати Стилот 3 ПОВЛЕЧЕ PLEATED ЛЕНТА за вас. * ЗАВРШЕНА ГОЛЕМИНА : готовиот ширина ќе биде 5-10 cm пократок од ширината ќе нареди. * Curtian Width = A * 2 (два Пати на пол или песната ширина) Доколку вашиот прозорец ширина е 2 метри,ние ви препорачуваме 2 парчиња (2mx2.7m) за целиот прозорец. * Завеса Height =B/C/D (До вас) Можете да оставите порака да имаат Слободен Прилагоди на Висината подолу 2.7 m Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти

Декларираните карактеристики

Големина:
CONTACT US, W100cm x H270cm, W150cm x H270cm, W200cm x H270cm, W250cm x H270cm, W300cm x H270cm, W350cm x H270cm, W400cm x H270cm
Обработка:
КУКИ, GROMMET ВРВОТ, Род Џеб, се Повлече Pleated Лента
Бренд Име:
БАВНО ДУШАТА
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Тип:
Завесата
Функција:
Translucidus (Засенчување Го Оценувате 41%-85%)
Техника:
Ткаени
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Инсталација Тип:
Страна Инсталација
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Материјал:
Полиестер / Памук
Шема:
Печатени
Стил:
Пастирски
Локација:
прозорецот
Формат:
јаже
Шаблон Тип:
Животните
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
CLS-1218
Употреба:
Дома,Хотел,Во Болница,Кафе,Канцеларија
Текстурата на материјалот:
Памук, Лен, Полиестер
Ткаенина Директорот Компонента:
Полиестер Влакна (полиестер Влакна)
Главната Компонента На Содржината На Ткаенина:
Осумдесет
Технологија:
Вез
Тоа Е Индивидуализира?:
Yes
НЕМА.:
Fawn
Ширина:
280cm

Поврзани производи