Злато Титаниум Папокот & папокот Прстени пирсинг на тело накит - 16G 1.6 MM Топката 5mm и 8мм Lenght 10мм

Злато Титаниум Папокот & папокот Прстени пирсинг на тело накит - 16G 1.6 MM Топката 5mm и 8мм Lenght 10мм

Залиха
DEN 138.24
Износот:


ПРОИЗВОД НАСТАВА ПРОИЗВОД НАСТАВА
[Бренд] OLADY
[Стил] Трендовски
[Технологија] Вакуум позлата
[Главниот Камен] СВАРОВСКИ ЕЛЕМЕНТАРЕН КРИСТАЛНО
[Метални материјали] 100% Титаниум G23
[Боја] ЗЛАТО
ФУНКЦИЈА :
Трендовски Стил,
Топ Одделение Riny Круг Кубни Циркони Дијамант
Го Отвори, Погоден За Сите Видови На Партијата.
ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ
CUSTOMER REVIEWS
ПРЕВОЗОТ И ИСПОРАКА на Превозот Начин Недела Следење на Веб-сајтот на Превозот Начин Недела Следење на веб-Сајт Пост Воздух Mail 15-60 дена www.17track.net/en/ Aramex Изразат 5-15 дена www.aramex.com EPacket 7-20 дена www.17track.net/en/ UPS-от Изразат 5-15 дена www.ups.com/cn Postnord 15-45 дена www.17track.net/en/ Федекс Изразат 5-15 дена www.fedex.com/us/ Шведска Пост 15-45 дена www.17track.net/en/ EMS Изразат 5-15 дена www.ems.com.cn Хонгконг Пост 15-45 дена www.hongkongpost.hk Холандија Пост 15-45 дена www.17track.net/en/ SF Изразат 5-20 Дена www.sf-express.com DHL 3-10 Дена www.dhl.com/en.html 1.Над Датумот На Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен Од Страна На Празници, Прослави, Лошите Временски Услови, Царина, Итн.
2. Пост Воздух Mail Да Источно-Европски Земји, Јужно-Американски Земји Може Да Потрае Подолго Од 60 Дена.
3. Експрес Обично Има Царина Прашања, Во Тој Случај, Ве Молиме Да Соработува Со Царинските Да Плаќаат Данок.
ПАКУВАЊЕ на Повеќе Објекти Ќе Бидат Спакувани Во Кутии.
ОБЈЕКТОТ ФОТОГРАФИЈА
100% Вистински Фотографии
Фотографиите Се Сите Околу 100%
Лице Зеде Во Нашата Продавница.
Ве Молиме Во Вид Преовладуваат
Разлики Во Бојата Може Да Биде Предизвикана
Од Некои Други Причини , Ве Молиме Во
Вид Преовладува.
Изберете Соодветна Големина
Макро Фотографија, Ве Молиме
Изберете Соодветна Големина, Кога
На Ставање На Ред. Ако Било Какви Прашања, Ве Молиме Да Бидат Слободни Да Контакт. Ви Благодариме!
Се ВРАТИ И НАПЛАТА Ако Било какви прашања, ве Молиме да бидат Слободни Да Контакт. Ви Благодариме!
НАКИТ ОДРЖУВАЊЕ
Сите Материјали Се Еколошки, Безопасни За Здравјето.Циркони Се На Резолуцијата,Толку Чисто Блескави,
Пенливи Под Светлината. 3-Слој Злато Или Бело Злато Позлатен, Тоа Го Прави Предмети Повеќе Шармантна И Шарени.

Декларираните карактеристики

Метална боја:
Небото Сино
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
bababibo
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристал
Обликотшема:
Круг
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
is_customized:
No
Метали Тип:
Титаниум
Број На Модел На:
TDQHG

Поврзани производи