2 X Нови Задната страна на Центарот Парк Паркинг Сензор PDC 39693-SWW-G01 39693SWWG01 за Хонда, CR-V CRV 2007 2008 2009 2010 2011 2012

2 X Нови Задната страна на Центарот Парк Паркинг Сензор PDC 39693-SWW-G01 39693SWWG01 за Хонда, CR-V CRV 2007 2008 2009 2010

Залиха
DEN 960.00
Износот:


Забелешка 1
За Промет На Големо Клиенти .
Ние сме Големи странско трговско друштво , има многу продавници на Alibaba,e Bay и Амазон ! Porudct Квалитетот е совршен !
Странство магацини во САД ,велика БРИТАНИЈА ,Германија и чешка , имаат посебни превозот метод без даноци. Повеќе детали , ве молиме оставете ме пораки
Забелешка 2
Бразил / Agentina Купувачите треба да им понуди на CPF Број или CUIT Број при изборот на e-Пакет или Изразат Испорака.
Забелешка 3
Ако знаете царинските политики во вашата земја , ве молиме оставете порака за декларација на вредност.
Забелешка 4
Она што е Продавачот за Испорака Метод ?
(За Русија , тоа е CDEK Русија Линија Превозот
За Европските Земји , тоа е Европа Specail Линија , Без ДАНОК , Обично трае 15 дена да дестинација. Тоа, исто така, може да се e Packet повремено.)
Забелешка 5
Некои земји имаат многу строги тарифни политики. На пример : Јужна Африка, Бразил, Аргентина, итн., бараат од клиентите да ги плати своите тарифи.
Нови Задната страна на Центарот Парк Паркинг Сензор PDC 39693-SWW-G01 за Хонда, CR-V CRV Сосема Нов & Висок квалитет 2 годишна Гаранција За Fitment : Хонда, CR-V 2007 - 2012 Замена OE# : 39693-SWW-G01 Пакетот вклучува 2 парчиња

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
NSGMXT
Материјал:
39693-SWW-G01 39693SWWG01f
Број На Модел На:
за Хонда, CR-V CRV 2007 2008 2009 2010 2011 2012

Поврзани производи