Zeegle Цртан филм Шема Влезна Врата Мат Коридор Душеци Дома Декор Не се лизга Бања Мат Бања Вода Доказ Кујна Кат Тепих
Ново - 25 %

Zeegle Цртан филм Шема Влезна Врата Мат Коридор Душеци Дома Декор Не се лизга Бања Мат Бања Вода Доказ Кујна Кат Тепих

Залиха
DEN 696.48
DEN 522.00
Износот:


11831
10022
Производи Детали :
1.Материјал : Гума
2.Димензии : 40cm*60см, 45*70cm, 45*75c m, 60*90cm, итн. Исто така, тоа може да се Направи (ве молиме да ни кажа големина што ние ќе ви даде вистински цената на прилагодите големина.)
3.Применливи Предмет : Ходникот ; Влез ; Вратата ; Отворено ; дневната Соба ; Лоби ; Кујната; Динг соба, Салон; Коридор; Бања; Спалната соба, итн.
4.На Дното Опис : Не-плетени. Не се Лизга Честички на дното. Со супер анти лизга ефект и пропустливост.
5.Лизга Отпор : Dustproof ; Вода-апсорбирање ; Абразивни Отпор; Анти-Лизга; Отпорни на Корозија.
Производи Предности :
(1) Ткаенина чувствуваат мека и удобна, флексибилни, статички, анти-статички.
(2) Лесно да се чисти, директно може да се мијат со машина за перење или рацете, не се пролева и згаснат.
(3) Без мирис, без штетни логистичка;Силна апсорпција.
(4) Носат-отпорни, и издржливи, перење постојаност на 3 или повеќе, никогаш нема да згаснат.
Answer : ___________________________ Note :
1.Ако одберете ја прилагодите ве молиме да ни кажа на прилагодите големина која ќе ви даде реална цена .И ако се прилагодите големина е премногу голем фабриката треба да се спојување на ткаенина, се надеваме на вашето разбирање.
2.Ние треба да се свитка мат да мал дел, па ќе има набори кога ќе ја добијат, но тоа ќе биде враќање на неколку дена подоцна.
3.Големината им овозможи на 1cm -2cm грешка.
4.Како резултат на производство серија, светлината интензитет фотографија ефект ќе имаат боја разлика.
5.W, e, исто така, има и други димензии,можете да пребарувате од мојата продавница.

Декларираните карактеристики

Големина:
40 x 60 CM, 45 x 70 CM, 45 x 75 CM, 60 x 90 CM
Бренд Име:
ZEEGLE
Материјал:
Гума
Техника:
Машина Направени
Функција:
Водоотпорен,Корозија-Отпорни,Анти-Бактерии,Навремено-Отпорни,Анти-Лизга,Лепило-Заштитни
Употреба:
Вратата,Подот,Бања,Молитва,Голф,Отворен,Бар,Маса,Автомобил,Вежбање
Стил:
Европа
Шаблон Тип:
Цртан филм
Спецификација:
40x60cm, 45*70cm, 45*75cm,60*90cm
Примена:
Влезот,Ходникот,Патот,Купатило,Кујна,Спална Соба
Број На Модел На:
мат
Тепих Продажба:
Заврши Тепих (парче)
Шема:
вратата мат
дизајн:
кат тепих
Примена:
Бања
Возрасна Група:
Сите Возрасти
Чистење Тип:
Рака Мие; Механички Измијте

Поврзани производи