LongKeeper Жолта Леќа очила за сонце Жени Мажи Ноќ Визија Анти-Отсјај Возачот на Автомобилот поларизирани очила за Сонце Gafas de sol feminino
Ново - 40 %

LongKeeper Жолта Леќа очила за сонце Жени Мажи Ноќ Визија Анти-Отсјај Возачот на Автомобилот поларизирани очила за Сонце Gafas

Залиха
DEN 399.36
DEN 240.00
Износот:


· Ние брод на светот.
· Тоа е бесплатен превозот испратено од Кина Пост Воздух Mail од Зона 1 и Зона 7. Други земји треба плати делови на трошоците. Ограничените тежина е 2 кг. Ако вашиот нарачате повеќе од 2 кг, контактирајте со мене со currier детали.
· Предмети може да се примени во рок од 10-20 дена нормално. Понекогаш тоа може да трае до 25 работни дена или повеќе, тоа зависи од дестинацијата и други фактори.
· Превозот време за време на Сезона(Божиќ,Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Може да има 5-10 дена задоцнување.
· Ако ви треба добра итно,pls изберете превозот од DHL, или ЕМС и плати дополнителни трошоци.
· Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или ниски даноци при увоз, ние ќе го пријават како "подарок", со ниска вредност, ако било увозни давачки или такси се купувачот е одговорен. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Веб-Пари и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
Купи со доверба! Ние сме 100% задоволство гаранција за нашите клиенти!
· Ние гарантираме целосна наплата ако предмети не е примен во 60 дена. (Бразил 90 дена)
· Ние гарантираме за Наплата или да го задржи, ако предмети што не се како што е опишано.
· Ние го прифаќаме ќе се вратите некој производ, дури и оние што се во совршена состојба. Купувачот плаќа враќањето на трошоците.
· Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со мене, пред да се вратат тоа.
· Ние сме вид и искрен продавачот. Се надеваме дека секој купувач ќе уживаат во шопинг тука.
Откако ќе се потврди приемот ние ќе им даде 5 ѕвезди добар фидбек за вас. Ако ви се допаѓа стоки и нашите услуги ве молиме не заборавајте да го напушти 5 ѕвезди Повратни информации за нас.
Ако има нешто што не се задоволни, ве молиме контактирајте со нас.
Ние ќе се потрудиме да се реши ова прашање за вас . Ви благодариме!
· П : Како можам да добијам повеќе попуст во вашата продавница?
О : Зачувајте ги нашите производи и да ги чува како што се покаже, тогаш контактирајте со нас!
· П : Може да ти ме испрати вистинската слика на вашите очила?
A : фотографијата да се прикажат на страницата се вистинска слика. Ние го зеде слика врз основа на нашите вистински производ.
· П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, вие ќе ја добиете вашата следење на број по што бродот. Можете да ги пратите во веб-страница :
· П : јас сум препродавач, јас би сакал да се купи многу парчиња на вашите предмети, што е трговија на големо цена?
А : Здраво, за сигурни. Ве молиме пратена е-пошта до нас. Ние ќе ги провери цена за вас!
· П : Дали сте поддршка Капка Превозот услуга, може да ви понуди слики без водени жигови?
A : Да. ние може да ви испрати слики и добредојдени да се направи нарачка. Ве молиме бидете сигурни дека на адреса точно.
Ако имате било какви други прашања, контактирајте со мене, ве молам.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Долго Чувар
Стил:
очила
Оптички Леќи Атрибут:
Поларизирана,UV400
Рамка Материјал:
Легура
Пол:
Мажи
Одделот За Името:
Возрасни
Леќи Материјал:
Polaroid
Леќа Висина:
48mm
Леќа Ширина:
64mm
Број На Модел На:
C-KP1028 ноќ визија
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Користи:
Спортски,возење,риболов,Одмор
функција 1:
анти ува, да се спречи uvb, поларизирана

Поврзани производи