Попуст Тенка Висока Пета Чевли Жената Високи Потпетици Посочи Пети Високи Потпетици 2018 Нови Модни Луксузни Партија Облечи Чевли
Ново - 35 %

Попуст Тенка Висока Пета Чевли Жената Високи Потпетици Посочи Пети Високи Потпетици 2018 Нови Модни Луксузни Партија Облечи

Залиха
DEN 1760.64
DEN 1144.00
Износот:


добредојдовте на нашата продавница
Задоволството На Клиентите :
Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на прашања!

Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пумпа Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
PU
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Затворање Тип:
Лизга-На
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Со Платформи:
No
Повод:
Повик
Бренд Име:
Boldees
Пети Форма:
Посочи Пети
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Плитки
Insole Материјал:
pigskin
Сезоната:
Пролет/Есен

Поврзани производи