2004-2017 Обичај се вклопуваат во Автомобил патосници за BMW серија 3 E90 E91 E92 E93 F30 F31 F34 F35 320i 325i 328i 330i 335i автомобил кат килими мат
Ново - 40 %

2004-2017 Обичај се вклопуваат во Автомобил патосници за BMW серија 3 E90 E91 E92 E93 F30 F31 F34 F35 320i 325i 328i 330i 335i

Залиха
DEN 7152.00
DEN 4291.00
Износот:


Здраво, кога ќе ги нарачате, ве молиме оставете порака за да ни каже : на вашиот автомобил модел и година, лево диск или десно вози ,ние ќе бидат во согласност со вашето барање за испорака, ви благодариме!
Shippemnt : Ние не сме одговорни за сопствени должност или увоз доход. 1 работен Ден ракување со времето, сабота и недела нарачки ќе бидат обработени и Испорачани во понеделник. Сите нарачки се испраќаат од страна на USPS/DHL/Федекс/UPS/EMS во континентална Кина. Други меѓународни Превозот е достапен. Треба да контактирате со нас потврдува изразат метод и сметководство на трошоците за превозот. Вашето купување ќе се испраќаат преку стандард воздухопловната, која вообичаено трае 3-12 работни дена да пристигнат. Ние ќе ви обезбедиме со следење на броеви, кога објектот се испраќаат надвор. За производ го браздата проблем во транспортот : Во сонце да губите нивните ќе се врати за два часа ново! Или со користење на среден притисок откако неколку дена подоцна, браздата ќе исчезне! Политика на враќање : Сите се враќа прифатени Купувачот треба да ве контактираме во рок од 14 Дена по добивањето на објектот. Наплата дадени како Пари Назад. Се врати превозот ќе биде платен од страна на КУПУВАЧОТ. - Без restocking надоместок ќе се наплатува. За повратни информации 1.Вашето мислење е многу важен за нашиот Бизнис развој,Па ве молиме да ја напуштат Повратни информации Од 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи,ви Благодарам многу. 2.Не остави Негативни Повратни информации без да се бара од нас за да им помогне на,ве молиме слободно Контактирајте со нас, прво ако имате било каков проблем.Повратни информации е нашиот живот,пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,ве молиме контактирајте со нас за да се добие подобро решение,Ние ќе одговориме на сите пораки што е можно побрзо,однапред ви Благодариме за вашето трпение.

Декларираните карактеристики

Боја Име:
Црна и бела линија, Црна и црвена линија, Кафе, Беж, Виолетова, Кафена, Црвено вино
Тип На Објект:
Матс & Теписи
335i-Година:
2011,2013,2007,2015,2008,2010,2014,2012,2009
Објектот Висина:
According to car model
Име На Модел:
АД-2
Материјал Тип:
Синтетички Влакна
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Специјални Функции:
Лесно да се чисти, анти нула,водоотпорен
Објектот Дијаметар:
According to car model
BMW Модел:
335i
Објектот Ширина:
According to car model
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Патосници Тип:
Мат Кожа
Објектот Должина:
According to car model
Објектот Тежина:
About 2 kg
боја:
Седум бои да се избере
Погоден за модел на годината:
патосници за BMW 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017
Обичај се вклопуваат во Автомобил патосници:
патосници за BMW 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017

Поврзани производи