MaiYaCa Poodle Caniche Barbone Меки Куче TPU Случај За iphone X За iphone 6S 6 7 8 Плус 5 5s SE Покрие Мека Гума Телефон Случаи
Ново - 5 %

MaiYaCa Poodle Caniche Barbone Меки Куче TPU Случај За iphone X За iphone 6S 6 7 8 Плус 5 5s SE Покрие Мека Гума Телефон Случаи

Залиха
DEN 208.80
DEN 198.00
Износот:

Добредојдовте на Нашиот Телефон Случај Продавница! Превозот : Ние ќе ви испратиме со Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус затоа што на малку профит и тоа нема следење на информации во вашата земја,само во Кина . Ве молиме почекајте трпеливо(Проценето Време на Испорака : 39-60 Дена) Или можете да платите дополнителни пари за да го промените од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail и e Packet , кои можете да ги пратите на тоа целиот. Ве молиме не го остави негативни повратни информации или спор пред контактирајте со нас, ние ќе биде тажна! Нашите Advandages : 1. Ние поддршка на ОЕМ, испратете ја вашата омилена слика, ние ќе ги испечатите вашите моделот на вашиот случај! Количина не е ограничен! 2. Ние поддршка мешани цел, без оглед на шеми и модели, количеството достигне 10pcs, ние ќе ви даде 10% попуст ! Уживаат во шопинг во нашата продавница! 3. Ние поддршка wholesales од Ebay, Etsy, итн. До 1pcs. Повеќе квантитет, повеќе попусти ! 4. Сите случаи со прецизно сечење и вистинска слика, совршено се вклопи во вашиот телефон и лесно да го инсталирате, отстранете! Добар изглед и рака чувство! Подарок за себе, пријателите, роднините! 5. Внимание : Поради различни монитор, бојата ќе биде малку поинаква како што мислите! За Пакување : Ние ги користиме kraft хартија за пакување, во балон филм, тајно го заштитите вашиот случај од капка, прашина, шок! Следново ќе се покаже нашата пакет.
За НАС :

Декларираните карактеристики

Материјал:
За iPhone 5 5S SE, За iPhone 6 6S, За iPhone 6S Плус, За iPhone 7, За iPhone 7 Плус, За iPhone 8, За iPhone 8 Плус, За iPhone X
дизајн:
Апстракт,Цитати & Пораки,Симпатична,Животно,Егзотични,Геометриски,Обична,Гроздобер,Украсени
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6s,iPhone 6 Плус,iPhone 5s,iPhone 8,iPhone 6,iPhone 8 Плус,iPhone 7,iPhone 6s плус,iPhone 5,iPhone X,iPhone SE,iPhone 7 Плус
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Карактеристики:
Мобилен Телефон Кеси & Случаи
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Бренд Име:
MaiYaCa
Тип:
Монтиран Случај
Големина:
15cm*6cm*2cm
реден број:
Poodle Caniche Barbone Меки Куче
Шаблон Тип:
Мобилен Телефон Опремени Случај Покрие Школка
боја:
мулти-боја како на сликата шоу
Функција:
Нечистотија-отпорни / Капка-доказ / отпорно на Гребење
SkidPackage:
Балон филм + Kraft хартија за пакување
Трговија на големо и Мешани Цел:
Поддршка
Бесплатен превозот :
Yes

Поврзани производи