Airsoft Тактички Шлем Монтирање на Комплет ноќенпоглед Очила Носорог NVG PVS-7 PVS14 Планината Воена Шлем Додатоци

Airsoft Тактички Шлем Монтирање на Комплет ноќенпоглед Очила Носорог NVG PVS-7 PVS14 Планината Воена Шлем Додатоци

Залиха
DEN 1003.20
Износот:


Airsoft Тактички Шлем Монтирање на Комплет ноќенпоглед Очила Носорог NVG PVS-7 PVS14 Планината Воена Шлем Додатоци
КАРАКТЕРИСТИКИ : ЗА Целосен метал NVG носорог рака за прикачување PSV-7 или PSV-14 на шлем плоча. Флип нагоре и надолу дизајн. Прилагодливи рачката за да го промените аголот на NVG. Компатибилен со PSV-7 или PSV-14. G&P атарот ноќенпоглед очила (GP138 B) треба модификација за да се инсталира. ДЕТАЛИ : Боја - Мат Црна Тежина - 142g Материјал - Легури на метал Посебна Забелешка : не вклучувајќи шлемови.
Плаќање : 1. Можеме да го прифатиме T/T , Paypal, Western Union и Зачувам за плаќање, најдобар начин е онлајн Зачувам плаќање, можете да изберете за себе. Ако сакате други услови за плаќање, ве молиме ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате. 2. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот. 3. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации. Испорака : 1. Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 3 работни дена по уплатата е потврдено. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена. 2. Купувачот се одговорни за било каква осигурување, проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи, одложувања или други прашања. Покрај тоа, купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и/или должност обвинет од страна на својата земја. Гаранција и Гаранција : 1. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување 2. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping. 3. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму. 4. За било какви предмети, ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад. Повратни информации : 1. Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. 2. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас. 3. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Ви благодариме за разбирањето!

Декларираните карактеристики

Тип:
Шлем
Број На Модел На:
Шлем Монтирање На Комплет
Возраст:
>14 Години
Сезоната:
Универзална
Спорт:
Други
Бренд Име:
WoSporT
Применливи Луѓе:
Мажи
Материјал:
ABS
Стил:
Целосно покриени
Глава Турнеја:
52-62cm

Поврзани производи