Автомобил-стил, ABS Пред Фендер Странични Воздушни Пропустливи Покривање на Вратите Налепница За BMW X Серија Х5 F15 X5M F85 Ајкула Gills Страна на Пропустливи Додатоци
Ново - 20 %

Автомобил-стил, ABS Пред Фендер Странични Воздушни Пропустливи Покривање на Вратите Налепница За BMW X Серија Х5 F15 X5M F85

Залиха
DEN 1771.20
DEN 1417.00
Износот:

Автомобил-стил, ABS Пред Фендер Странични Воздушни Пропустливи Покривање на Вратите Налепница За BMW X Серија Х5 F15 X5 M F85 Ајкула Gills Страна на Пропустливи Налепница, Авто Додатоци
Опис : Предмет : Страна Проток на Воздух, Фендер Покрие Трим Состојба : 100% Сосема нов со opp вреќа во Кутија Материјал : Направени Од Високо Квалитетна ABS Хром Боја : Сребрена/Црна Компатибилен : За БМВ Х5 f15 2014-2018 Лесно се инсталира,назад со двострано лепило Ако ви треба повеќе фотографии или информации,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во секое време.ви благодариме.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
категорија:
3D
дизајн:
Масло Тип Совети
Бренд Име:
Probright
Име На Модел:
002
Модел:
Други
Објектот Висина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Тип:
Други 3D Налепница
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Материјал Тип:
ABS
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Налепница Сместување:
Целото Тело

Поврзани производи