2 ПАРЧИЊА T10 W5W Canbus LED Паркинг Царинење Светла за Субару Шумите Impreza Спојлер Наследство Пустош XV Спи Wrx Brz Трибека
Ново - 30 %

2 ПАРЧИЊА T10 W5W Canbus LED Паркинг Царинење Светла за Субару Шумите Impreza Спојлер Наследство Пустош XV Спи Wrx Brz Трибека

Залиха
DEN 479.04
DEN 336.00
Износот:


Опис : Овој оглас карактеристики 2 парчиња на Сосема Нов, супер-светли Canbus Грешка Слободни T10 3014-27 SMD LED светилки;Секој T10 LED сијалица содржи 27 Висок Квалитет на Heatsink 3014 Canbus SMD Led диоди , Тие имаат вградено во CANBUS (без грешки) Многу светла! (10 пати посветла од најпопуларните 5050 Led Светла) Спецификации : LED кол : 27pcs Функција : Canbus,без грешки Напон : 12 V Моќност : 12 V*0.19 Големина : 34*12mm Lumens : 270 Lumens Боја температура : 6500 K Боја : Бела,Кристално Синото Постојана nonpolarity Fitment : важат За Повеќето Автомобил Модел Со T10 / T15 / 194 / 168 / 158 / 12256 / 12961 / 2821 / 825 / W5 W Штекер. Исто така Компатибилен со 921 / 912 / 516 / 579 / 917 / 918 / 920 / 922 / 923 / 906 / 904 / 916 Штекер. Примена : Страна Маркер Светлина,Паркинг Светлина,да се Претвори Сигнал светла,Број Плоча Светла,Footwell светла,Куполата & мапа светла Странични светла, Вратата светлината и така натаму. Инсталација answer : ___________________________ Note : - Нема да светне : Флип тоа 180 степени (јават на поларитетот). Се движи метал pin клипови поблиску, така што тие може да се качи на festoon построги. (Не мора да го направите тоа, ако мислите дека тоа би можело да се пробие на клиповите.) -Треперење : се Обиде малку да се подигне led сијалица е метал pin и да се вгради (подобрување на поврзување). Пакет листата : 2x T10 светилки Превозот Метод Ali Express Стандард за Испорака : Ali Express службен логистика,е најбезбедно начин на логистика. Сите предмети може да биде песна. Превозот Време за Испраќање Време : 1-3 дневна по плаќање процес е завршен. Време на испорака : RU НАС земјите на ЕУ (10-25 работни дена) Остатокот од светот(20-60 дена) Не се добиени во рамките на превозот време : Полн со пари наплата Обичај/ДДВ Ние прогласи ниска вредност на пакетот обидете се да се избегне царинските давачки и Рејтингот Ако имате било каков проблем со производот,испорака,сервис, ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви ги понудиме најдобрите услуга, додека сте задоволни !ве молиме не оставајќи негативни повратни информации и отворен спор директно. Ако не сте задоволни со нашата предмети ,ве молиме не заборавајте да ни остави 5 ѕвезди како охрабрување. Сите Драг пријател,ве Молиме прочитајте мене пред да се направи нарачката, ве Молиме контактирајте со нас ПОБРЗО ако не се задоволни,ние ќе ви ги понудиме најдобрите услуга, додека сте задоволни ! Ако не сте задоволни со нашата предмети ,ве молиме не заборавајте да ни остави 5 ѕвезди како охрабрување.

Декларираните карактеристики

Емитуваат Боја:
Кристално Сина, Бела
Шумите-Година:
2004,2002,2010,2013,2000,2005,2008,2003,2016,2009,2001,1998,2007,2012,2011,1999,2015,2006,2014
Бренд Име:
OKECAM
Објектот Тежина:
20g
Тип На Објект:
Паркинг Светла
Wattage:
27pcs 3014 SMD LED
Име На Модел:
t10
Модел На Субару:
Шумарот
Напон:
12V/24V
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
За Возило Брендови/Модел:
Субару
Lumens:
320lm
Функција:
canbus
Напон:
9-28V
Големина:
34*12mm
Led боја:
Бела,Кристално Синото
Примена:
Царинење светла,Паркинг светла,табличка светлина,Табла светлина,
Пакет:
2 парчиња

Поврзани производи