207 Отпад Канализација Цедилка Drainer Покрие Кат Одвод Филтер TPR Вметнете Кујна Бања Туш

207 Отпад Канализација Цедилка Drainer Покрие Кат Одвод Филтер TPR Вметнете Кујна Бања Туш

Залиха
DEN 88.80
Износот:


Лесен за употреба
Отстранлив
Анти-затнување
Спецификација :
Боја : сива боја / бела / сино / зелено / розова
Материјал : TPR
Употреба : анти-затнување, deodorant подот на мозоци , погоден за бања канализација
Димензии : дијаметар 10cm, висина 3.2 cm
Функција :
Направен од висок квалитет на TPR материјал, тоа е трајни производи за долго време се користи.
Отстранлив филтер спречува голем остатоци, косата и се избегнува затнување до цевка.
Лесен за употреба, анти-затнување, deodorant, чиста.
Погоден за користење во кујна, купатило, тоалет за одвод на отпадни води.
Пакетот Вклучува :
1 x Подот на Мозоци

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
SOLEDI

Поврзани производи