Новиот дизајн Маслинки форма Поликарбонат чоколадо мувла , печење тесто алатки торта слатки бонбони чоколадо moluds
Ново - 30 %

Новиот дизајн Маслинки форма Поликарбонат чоколадо мувла , печење тесто алатки торта слатки бонбони чоколадо moluds

Залиха
DEN 960.00
DEN 672.00
Износот:

modname=ckeditor
Спецификации :
Нашите производи се направени со безбедност на храна опрема материјал според меѓународните standrd користи во envirinment на температура
Материјал Храна одделение pastic Поликарбонат Форма Маслинки Форма Големина приближно 13.5 cm x 27.5 х 2.5 цм Маслинки Големина : 5cm * 2.5 cm * 1.5 cm
Храна-одделение PP, погодна за употреба за изработка на чоколадо, колачи, пица, леб, косата, желе, приготвена храна, пудинг, овошје, итн. Совршен за свеќа, бонбони, колачи, чоколадо или било занаети може да се замисли ве Молиме Имајте во предвид : Поради рака мерка, големината може да има 1-2 см грешка Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање.
Услуга
Dorpshipping
1.вашиот клиент место цел во вашата продавница или веб-сајт. 2.ќе се одржи на истата цел во мојата продавница и да се задржи добивката. 3.ние ќе испратиме цел да вашите клиенти директно. Превозот
(Нашите производи се многу соодветни , ве Молиме остатокот увери купувањето, ние веднаш ќе ви испраќаат.) 1.поради политика, ве молиме дај ни го вашето целосно име и презиме. ви благодариме за соработката. 2.објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена од приемот на плаќање. 3.доколку трансакцијата е во chona јавен празник, ракување со времето ќе биде одложен .ве молиме да се разбере. (Канада и Австралија купувачи ве молиме имајте во предвид : Со цел за подобро следење на безбедноста на стоки,Предлози изберете epack начинот на Достава . Бидејќи кина пост не може да query логистика информации .) Плаќање Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress како што Alipay,cerdit картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. Да се заштити интересите, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна на Alibaba, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се satisfide со тоа. Повратни информации
Надевајќи се дека ќе може да ни даде добра повратни информации! Вашето мислење е многу важно за вашиот бизнис развој. Срдечно ве покануваме да ја напушти Позитивни Повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ви благодариме за вашата поддршка!

Декларираните карактеристики

Тип:
Печење & Тесто Алатки
Бренд Име:
dcrt
сертификација:
ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS,LFGB,CIQ,ФДУ
Број На Модел На:
1558
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
Печење & Тесто Алатки Тип:
чоколадо мувла
Комплет Број:
1
Печење & Тесто Алатки Тип:
чоколадо мувла
Количина:
1Pcs чоколадо мувла
Употреба:
направи чоколадо, бонбони, торта декорација . печење мувла
Големина Прибл:
13.5 cm x 27.5 cm x 2.5 cm
Тежина:
247g
чоколадо форма:
Маслинки Форма
Маслинки Големина:
5cm*2.5 cm*1.5 cm

Поврзани производи