Затемнување на прозорецот налепница Спалната соба прозорец налепница светлина нетранспарентно бања дневна соба и бања туш кабина стакло налепница-25
Ново - 6 %

Затемнување на прозорецот налепница Спалната соба прозорец налепница светлина нетранспарентно бања дневна соба и бања туш кабина

Залиха
DEN 364.80
DEN 343.00
Износот:

Производ Големина : 1.големина = 60 x 45cm, висина = 60см, width = 45см 2, size = 80 x 50cm, висина = 80см, width =50cm 3, големина = 90 х 60cm, height = 90cm, width = 60см

Декларираните карактеристики

Функција:
Самолепливи
Функција:
Декоративни,Топлинска Изолација
Материјал:
ПВЦ
Површински Третман:
Нетранспарентно,Матирано / Гравирани
Број На Модел На:
Погодни за стакло
Тип:
Стакло Филмови

Поврзани производи