7pcs/Set DOTA 2 Игра Фигура Kunkka Лина Pudge Кралицата Tidehunter CM ФВ DOTA2 ПВЦ Акција Фигура Колекција Модел juguetes Божиќ подарок
Ново - 30 %

7pcs/Set DOTA 2 Игра Фигура Kunkka Лина Pudge Кралицата Tidehunter CM ФВ DOTA2 ПВЦ Акција Фигура Колекција Модел juguetes Божиќ

Залиха
DEN 2160.00
DEN 1512.00
Износот:


7 Стилови DOTA 2 Игра Фигура
Известување!
не мора кутија
пакување opp вреќа
големина висока за 10.5 см
Answer : ___________________________ Note : Ние продаваме на висок квалитет на производите и ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да добиете производи брзо и безбедно ,а секогаш нудат најдобра услуга за вас.
Обичај Тарифа : Ние ќе одделни производи во неколку мали пакети и пишување како подарок со ниска цена да ви помогне да се избегне тарифа .
Ако сакате побрзо shippment,ве молиме, изберете ја Изразат,ние нудиме EMS,DHL,Fedex,Ups-от,руски e Package,Aramex и така натаму.

Декларираните карактеристики

боја:
НЕ КУТИЈА
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
8-11 Години,12-15 Години,13-24 Месеци,5-7 Години,> 14 Години,0-12 Месеци,Grownups,2-4 Години
Бренд Име:
JIE-ЅВЕЗДА
Тип На Објект:
Модел
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ,Војник во Собата,Војник Делови и Компоненти
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Предупредување:
dota 2
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Далечинска Контрола:
No
Верзија Тип:
Remastered Верзија
Завршување Степен:
Готови Производи
Материјал:
ПВЦ
Големина:
M
Димензии:
10.5 см
Број На Модел На:
dota 2 слика
Тема:
Филм & TV
Кукли Тип:
Модел
Стоковните Атрибут:
Периферни уреди
Mfg Серија Број:
Робот
Големина:
10.5cm
dota 2 слика:
dota 2
Големина:
10.5 см
Пакување:
14*15*11CM
Материјал:
ПВЦ

Поврзани производи