10PCS YD1028 1028 ДА-220 TO220-9 нови оригинални бесплатен превозот

10PCS YD1028 1028 ДА-220 TO220-9 нови оригинални бесплатен превозот

Залиха
DEN 222.24
Износот:


Декларираните карактеристики

Бренд Име:
HJXRHGAL
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
YD1028
is_customized:
Yes
Примена:
Меѓународниот стандард
Пакет:
да-220

Поврзани производи