10pcs Гроздобер Воздух Mail Авион Дизајн Kraft Подарок Кутија Селски Хартија Подарок Торба Свадба Корист Кутија за Свадба Партија Бебе Туш Оркестарот
Ново - 10 %

10pcs Гроздобер Воздух Mail Авион Дизајн Kraft Подарок Кутија Селски Хартија Подарок Торба Свадба Корист Кутија за Свадба Партија

Залиха
DEN 123.84
DEN 111.00
Износот:


Име : 10pcs Гроздобер Воздух Mail Авион Дизајн Kraft Подарок Кутија Селски Хартија Подарок Торба
1,Големина : 6x6x6cm (околу 2.36x2.36x2.36inch)
2,Материјал : Хартија
3,Дизајн : како на сликата
4,КОЛИЧИНА : 10pcs/многу
5,Апликација : Овие креативни полиња се направени со висок квалитет картон кој не е лесно да се деформирани. Овие корист кутии се идеални за свадба, прослава, годишнина, бебе туш или роденден декорација Совршен за бонбони пакување, колачиња/тесто пакување, кутија за накит, креативните уметности & занает DIY или кој било мал објект за едноставна и пријатен пат да им даде подароци.
Ве молиме имајте во предвид : Овие бонбони кутии се рамни полу-готови производи за транспорт и лесно да се свитка со себе.
Испорака :
1.Ние сме добавувачот, фабрика, ако сакате да се купи larege количина,ние ќе ви даде добар промет на големо со попуст,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас пред плати,ви благодариме.
2. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
3. Ве молиме кажете ни за вашата точна адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашата адреса во Али express, така бидете сигурни дека тоа е точно.
4. Нормално, тоа трае 10-30 дена за пристигнување со авион Mail, и трае 3-10 дена од Express.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Увозни Давачки
1.Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања кои се одговорност на превозот услуга.
2.Ние нема да бидат одговорни за вашиот локален обичај полнење. Но ние ќе се обидеме да се прогласи парцела со пониска вредност на фактура за да се намали вашиот локален обичај трошоци.

Декларираните карактеристики

Повод:
Број на Компјутери:
10pcs
Број На Модел На:
3A218
Шема:
Број,Шарени,Писмо
is_customized:
Yes
Бренд Име:
icraft
Материјал:
Картон
КОЛИЧИНА:
10pcs
Големина:
About 6x6x6cm

Поврзани производи