900ml Варени Чај железо Литургија Леано железо Teapot Свиња железо Чај Тенџере Кунг Фу Чај здравје Железо Тенџере се Оксидира Соголени Бесплатен Превозот
Ново - 16 %

900ml Варени Чај железо Литургија Леано железо Teapot Свиња железо Чај Тенџере Кунг Фу Чај здравје Железо Тенџере се Оксидира

Залиха
DEN 2395.20
DEN 2012.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Материјал:
леано железо
Бренд Име:
XINCI
Времето на пазарот:
2017
Потекло:
Кина
Број На Модел На:
TCUP-akali006
Капацитет:
900ML

Поврзани производи