Евтини ААА Циркон топла љубов девојка прст прстени сребро злато црна боја дизајн ангажман подарок фабрика жените свадба накит, прстени
Ново - 31 %

Евтини ААА Циркон топла љубов девојка прст прстени сребро злато црна боја дизајн ангажман подарок фабрика жените свадба накит,

Залиха
DEN 37.92
DEN 26.00
Износот:


Бренд Име : Tian Bo
Количина : 1 Pcs
Кристал : ААА Австриската Кубни Циркони
Боја : Златна Боја,Сребрена Боја,црна боја
Прстен Големина : ве Молиме проверете на сликата подолу
Еколошки Стандард : Олово & никел слободни
Облечен Повод : Запознавање / Дневно / Свадбена / Ангажирање / Годишнината / Предложи
Подарок за : Девојка / Сестра / Мајката / Сопругата / Млада Дама и Зрелост Женски
100% ГИ ЗАДОВОЛИ : 100% ВРВНА УСЛУГА

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
tianbo
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Партија
Стил:
Панк
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
Ringa-B271-294
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Поставување Тип:
Prong поставување
Површината Ширина:
14mm
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
No
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Партија Свадба
Накит За Подарок:
Момче & Девојка,Мажи & Жени,Мажи & Жени
подарок:
Нова Година,Денот на Вљубените,Велигден,Денот на Мајката,
Метална боја:
Црна / Бела / Златна боја
Главниот Камен Големина:
12*11 mm прибл
камен боја:
Види Слика
Еколошки Стандарди:
Доведе Никел Кадмиум слободни
Предност:
Висок квалитет ниска цена големи залихи брза испорака

Поврзани производи