10Pcs/Многу Злато Кристал Колаген Око Маска Око Закрпи За Око Анти-Навремено ги Отстрани Црна PL2
Ново - 22 %

10Pcs/Многу Злато Кристал Колаген Око Маска Око Закрпи За Око Анти-Навремено ги Отстрани Црна PL2

Залиха
DEN 148.32
DEN 116.00
Износот:

Efficacies : 1) го Елиминира темни кругови и фини линии - 100% Колаген и други minerials присутни во рамките на око маска, брзина-up мобилен & колаген подмладување. Ова зголемување на еластичноста во око контура, додека намалување на око торби и проблеми, како што се темни прстени & фини линии. 2) За фирма и пенливи око контура 3) Олеснување на Замор на очите 4) 10 X Апсорпција Технологија Распуштање на наидувате на Топлина 5)Природен колаген кој доаѓа од кактус растение е примарна состојка.На Колаген Маска е слуз слободни и никој не-леплива. Хранливите состојки да се кондензирана во внатрешноста на маска, брзо, продира во кожата,се чувствува како кожата и непосреден смисла на кревање и зацврстување. Насоки : 1) Очисти и да се исуши на лицето 2) Кора надвор од пластични од eyepatch 3) Место на закрпи под око 4) КОРИСТЕЊЕ 2-3 пати неделно, се Носат околу 30 минути 5) Отстранување на дамки, НЕ повторна употреба нив Importants : 1) да се Избегне со користење на лузна област или чувствителна кожа 2) Престане да го користи ако искуство непријатност 3) да се Чува далеку од деца 4) не користи 1 patch за повеќе од 12 часа

Декларираните карактеристики

Употреба:
Око
Тип На Објект:
Третман & Маска
Функција:
Навлажнувачки,Анти-Стареење,Анти-Подпухналост,Темно Круг,Белење
Состојка:
како слика се прикажани
Земја/Регион на Производство:
Кина
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
DT0018
сертификација:
GZTZ
НЕТО-WT.:
6g*10

Поврзани производи