Силиконски Калап ТРИ ЧЕРЕПИ ноќта на ВЕШТЕРКИТЕ Sugarcraft Торта Декорирање Фондан торта fimo мувла арома камен габи, череп форма калапи
Ново - 15 %

Силиконски Калап ТРИ ЧЕРЕПИ ноќта на ВЕШТЕРКИТЕ Sugarcraft Торта Декорирање Фондан торта fimo мувла арома камен габи, череп

Залиха
DEN 671.52
DEN 571.00
Износот:

Ние обезбедуваме обичај-мувла услуга според клиенти идеи или концепти. Чекање за ладење (може да се стави во фрижидер за брзо ладење).
Добредојдовте на нашиот продавница за прво. Обично, мувла работа температура е -40230 степени centigrade . Извади производ од мувла. Но, ве молиме контактирајте со нас да потврдите дали вашата земја може да биде доставена до. Нашата визија е да се достави проекти кои по својата природа се дефинира што значи да се биде одржлив во поглед на економски, социјални и еколошки резултати. Нашите уметнички одделение и линија за производство техничари имаат повеќе од една деценија искуство во нудиме висок квалитет на производи за клиенти од различни индустрии, исто така, експертиза во локализација и брзо текара. Вашето мислење е исклучително важно ве молам оставете добар фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Исполнет стопи сапун или чоколадо во калап.
PRZY Мувла е водечка фирма специјализирана во обезбедување на сеопфатна силикони габи решенија. Ние постојано се стремиме да им помогне на нашите партнери од над 50 земји за да стигнат до нивните креативни и бизнис цели, обезбедување на сеопфатни решенија за сапун габи, свеќа габи, чоколадо и печење габи одлуки. Ако вашиот вкупен цел износ е повеќе од US$200, ние ќе брод на стоките од страна на EMS или DHL, што е повеќе од побрзо и побезбедно, само земајќи 3-12days. Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да направите нарачка
2. И ние ја разбираме подобрување на ефикасноста на користење на ресурсите и ублажување на влијанијата врз животната средина се важни аспекти на стануваат се повеќе одржлив.
Ние се залагаме за 5-ѕвезди во Повратни информации. Перење пред првата употреба. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или да поднесат било каков спор на сајтот.
Ние се одржи на повеќе патенти и регистрирана трговска марка PRZY. Но, ако вашата цел е повеќе од 20pcs за секој објект, ве молиме контактирајте со нас за да ја потврдите брод датум. Ние ќе брод на стоките во рамките на 3 дневна по приемот на вашата исплата. Бесплатен превозот за повеќето земји од Сингапур Пост. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот. Не користите хард објекти за да се избегне гребење и оштетување на мувла . Ве молиме да се впие мувла во разредена чистење течност за 10-30 минути. Ние не сме одговорни за било која од вашите увозни давачки и даноци. Ние спроведување на принципите на креативни, посветеност, хармонија во системот на производот, животен циклус, за управување, за вашето задоволство и среќа се нашата мотивација да ја испорача совршен услуги. Сите на нашите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање. Ние ќе работиме со вас да го реши проблемот. За некои специјални земји, тоа ќе потрае повеќе.
Нашата корпоративна посветува во одржлив развој на планетата.
Ве молиме имајте во предвид!Мувла форма може да бидат различни, но направи конечниот производ главата е иста. Ве молиме љубезно ве молиме да бидете трпеливи.
Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт.

Декларираните карактеристики

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
54125
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
PRZY
Сексуално Сугестивна:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No

Поврзани производи