ZANYAPTR - 1Pcs Нови Reprap 3D Печатач Екструдер V6 Алуминиум Грејач ги Блокира Сите-Метал Екструдер За HotEnd 23x16x11.5mm Одговараат PT100

ZANYAPTR - 1Pcs Нови Reprap 3D Печатач Екструдер V6 Алуминиум Грејач ги Блокира Сите-Метал Екструдер За HotEnd 23x16x11.5mm

Залиха
DEN 105.60
Износот:


Модел : Екструдер -V6 блок
Погоден млазницата : M6 Навој нишка
Големина на : 23*16*11.5 мм
Пакет листата :
1pcs

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Загреан Блок
Бренд Име:
ZANYAPTR
Број На Модел На:
V6

Поврзани производи