6 Пакети Меки Силиконски Амортизацијата Топки Гума Амортизерите Анти-капка Комплет Игли за DJI Фантом 3 Gimbal Камера Резервни Делови

6 Пакети Меки Силиконски Амортизацијата Топки Гума Амортизерите Анти-капка Комплет Игли за DJI Фантом 3 Gimbal Камера Резервни

Залиха
DEN 85.92
Износот:

Специјално дизајнирани за DJI Фантом 3 Добра амортизацијата ефект, висока флексибилност мала тежина, трајни и практични Лесно да го инсталирате, не е лесно паѓа Сет вклучува 6 топки и 6 поставува анти-капка иглички Пакет : 6 x Гумени Топки 6 Поставите x Анти-капка Иглички Известување 1. Испорака Ние ќе има за цел да ја испорача вашата нарачка помеѓу 3 работни дена од денот ќе се стави, и ние нудиме следниве испорака опции кога ќе се поставување на ред со нас. Aliexpress Стандард На Превозот. Ако одберете ГАЗ испорака на услугата, се проценува дека производите ќе пристигнат дестинација помеѓу 15~90 дена според различни услови. Сепак, за време на продажба периоди или други зафатен периоди, на испораки може да потрае подолго. Aliexpress Премиум Превозот Ако одберете APS испорака на услугата, се проценува дека производите ќе пристигнат дестинација помеѓу 15~35 дена според различни услови. EMS Ако одберете ЕМС испорака на услугата, се проценува дека производите ќе пристигнат на нивната дестинација меѓу 10~20 дена според различни ситуации. 2. Трговија на големо Услуги, Ние, исто така, направи трговија на големо, ако сакате да поставите масовно цел, ве молиме испратете го вашето барање и ние ќе ви понудат најдобра цена и услуги. 3. Други Политики Ако ние не се изјасни цената вклучува обичај должност или увоз доход, ние нема да плати за тоа надомест. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ти си повеќе од добредојдена да контактирате ако имате било какви сомнежи во врска со нашите производи. Ве молиме не го остави негативни повратни информации пред да се јавите во со по-сервисен центар. 4. Се обрне Внимание, а Доколку имате било каков проблем, се чувствуваат слободни да не контактирате, ве молиме.

Декларираните карактеристики

Тежина:
50
Пакет:
Yes
Компатибилен Летало Бренд:
DJI
Број На Модел На:
P3
Бренд Име:
MaxFunRC
Компатибилен Летало Модел:
P3
Големина:
100

Поврзани производи