304 Од Не 'Рѓосувачки Челик Crimp Монистра, Квадратни, Од Не' Рѓосувачки Челик Боја, 2.5x2.5mm, Дупка: 1.4 mm
Ново - 40 %

304 Од Не 'Рѓосувачки Челик Crimp Монистра, Квадратни, Од Не' Рѓосувачки Челик Боја, 2.5x2.5mm, Дупка: 1.4 mm

Залиха
DEN 477.60
DEN 287.00
Износот:


торба
304 Од Не 'Рѓосувачки Челик Crimp Монистра, Квадратни, Од Не' Рѓосувачки Челик Боја
Големина : околу 2,5 mm широк, 2.5 mm долга, дупка : 1.4 mm.
Жешка Тема : >>> ИНФОРМАЦИИ : 1. 1 пакет = 1 влакно во нашата продавница. Ако немате идеи за објектите' точната количина, ве молиме контактирајте со нас слободно. 2. Ако не можете да се најдат предмети на кој сте го купиле пред тоа, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да проверите дали производи се во акции или не. 3. Ако сакате прогласи пониска вредност, ние може да ви помогне да го направите тоа. Ве молиме имајте во предвид колку пари сакате да прогласи или да се прогласи како подароци или други. 4. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат. Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја. 5. Ние се нудат "Бесплатни Изразат Испорака" ако купите над $169 (освен накит прикажува & подарок кутии). 6. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате. Ние може да се земе фотографии за производи за потврда пред испраќање.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
STAS-F117-06P
Објектот Тежина:
5g
Производ Карактеристики:
Плоштад
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
накит наоди
Метална боја:
Не ' рѓосувачки челик боја
Обликот:
Плоштад
Употреба:
Монистра
единица:
100pc
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Поврзани производи