BELAWANG Вистински 925 Sterling Silver Геометриски Обетки За Жени, Романтичен Партија Уво Накит 2017
Ново - 34 %

BELAWANG Вистински 925 Sterling Silver Геометриски Обетки За Жени, Романтичен Партија Уво Накит 2017

Залиха
DEN 641.76
DEN 423.00
Износот:


Опис на производот ID : 6919
Име : Нови Пристигнување 100% 925 фунта сребро обетки за жени кои Носат Прилика : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок Подарок за : Девојка / Жена / Мајка /Себе Испорака : Бесплатна испорака& Drop превозот Пакување : Секој во OPP Вреќа Овој накит договор со животната средина барање
Совети : Нашите производи се спакувани со opp кеси,ако ви треба кутија,можете да кликнете на следните пакет да го купите или можете да не контактирате во порака .

Декларираните карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
YE3173
Бренд Име:
BELAWANG
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
925 Sterling silver
превозот:
Превозот во Светот
Печат:
925
Големина:
1.1*0.7 CM
Обликотшема:
Геометриски
најдобар подарок за:
Девојка / Жена / Мајка/ Ќерка
обетки стил:
Класичен сребро Обетки 925 накит
Тежина:
1.2 g
дизајн:
100% Нов Дизајн
Предности:
висок квалитет ниска цена

Поврзани производи