сфор Samsung Галакси J7 Нео Стакло Ултра Тенок Заштитен слој HD Екран Заштитник за Samsung J7 Нео Калено Стакло за J7 Нео ^
Ново - 5 %

сфор Samsung Галакси J7 Нео Стакло Ултра Тенок Заштитен слој HD Екран Заштитник за Samsung J7 Нео Калено Стакло за J7 Нео ^

Залиха
DEN 95.52
DEN 91.00
Износот:


Answer : ___________________________ Note : Калено Стакло само одговара за Samsung Галакси J7 Нео !!! Answer : ___________________________ Note : Калено Стакло само одговара за Samsung Галакси J7 Нео !!! Answer : ___________________________ Note : Калено Стакло само одговара за Samsung Галакси J7 Нео !!! Упатства за употреба
Чекор 1 :
Чистење на LCD екран со clearning крпа предвидено темелно.
Step2 :
Излупете off маска со налепница внимателно. Се изложуваат 1/2 инч од Екранот Заштитник, се грижи да не ги допирајте лепило страна.
Чекор 3 :
Внимателно да ги усогласат Екран Заштитник по должината на работ на LCD екранот.
Чекор 4 :
Излупете off маска кога апликацијата е завршена.
Пакет Се Вклучени
2 парче Екран заштитник
2 парче ткаенина за Чистење
Плаќање
На увозните давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ве молиме консултирајте се со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе бидат на товар при купување на објектот.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Превозот
Ние брод во 1-3 дена по расчисти исплата(со исклучок на викенд и државни празници),ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна.
Се враќа и Размена Политика
Ние прифаќаме враќање и замена ако објектот има каков било дефект.Ве молиме контактирајте со нас во рок од 15 дена, во однос на сите прашања.Ние ќе се потрудиме да ви обезбеди пријатен шопинг искуство.Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се постигне задоволство,ако има било кое прашање или загриженост со вашата нарачка, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Повратни информации
Елени клиент, ве Молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба.Ќе биде многу ценет.Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот.

Декларираните карактеристики

Материјал:
калено стакло
Бренд Име:
HATOLY
Со Мало Пакет:
Yes
На работ на работ Покриеност:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
Samsung
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Лесен за Инсталација,Нула Доказ
Тип:
Пред Филмот
Употреба:
Мобилен Телефон
1:
Калено Стакло За Samsung J7 Нео
Radian:
2.5 D
Цврстина:
9H
ОЕМ:
Добредојде
Дебелина:
Ultrathin 0.26 mm
Пакет:
Брановидни кутии
Функција:
анти-sratch, водоотпорен, Исклучително Мазна, Балон-Бесплатно
Модел 1:
За Samsung Галакси J7 Нео калено стакло
Модел 2:
За Samsung Галакси J7 Нео Екран Заштитник
Модел 3:
За Samsung J7 Нео стакло

Поврзани производи