SZLHRSD телефон случај за Bluboo D2 Про Случаи Покрие Fundas Мобилен Телефон Торба Флип Нагоре и Надолу Случај за Bluboo D2
Ново - 15 %

SZLHRSD телефон случај за Bluboo D2 Про Случаи Покрие Fundas Мобилен Телефон Торба Флип Нагоре и Надолу Случај за Bluboo D2

Залиха
DEN 239.52
DEN 204.00
Износот:

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! кога редоследот на објектите,pls се пополни во името на примачот име и презиме, детални адреса, проверете го и поштенски код и телефонски број, ви благодарам.

Декларираните карактеристики

Материјал:
за Bluboo D2 Про, за Bluboo D2
Мало Пакет:
Yes
дизајн:
Обична,Бизнис
Бренд Име:
SZLHRSD
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Флип Случај
Големина:
5.2 icnh
Карактеристики:
Флип Нагоре и Надолу Случај
Компатибилен Бренд:
за Bluboo D2 Про
Модел 1:
за Bluboo D2 Про
Модел 2:
за Bluboo D2

Поврзани производи