DWZ 220V 80W Пијалак Греење Појас Топлина Подлога за Вино Пиво Дух Ферментација Pail Добра 1.5 cm
Ново - 5 %

DWZ 220V 80W Пијалак Греење Појас Топлина Подлога за Вино Пиво Дух Ферментација Pail Добра 1.5 cm

Залиха
DEN 264.00
DEN 251.00
Износот:


Спецификација За Производ :
Бренд DWZ
Оперативен Моќност : 80 W
Работен Напон : 220
Должината на Електрична Жица : 100cm
Должината на Греење Појас : 100cm
Широк : 1.5 cm/0.6"
Боја : Црвена
Количина : 1pc
Пакет Се Вклучени :
1pc x Греење Појас (приклучокот не е вклучен.)
Плаќање
Ние ги поддржува следниве методи на плаќање. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.
Превозот
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне ! Наплата
Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена.
Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите.
Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но треба плати дополнителни превозот надомест.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.

Декларираните карактеристики

is_customized:
No
Тип:
Кревање Алатка Делови
Бренд Име:
DWZ
Употреба:
Дома, DIY

Поврзани производи