SGARR црна, црвена жените кеси кофа торба crossbody еден рамо женската чанта дизајнери луксузни гласник торба жените мајка кеси
Ново - 37 %

SGARR црна, црвена жените кеси кофа торба crossbody еден рамо женската чанта дизајнери луксузни гласник торба жените мајка кеси

Залиха
DEN 1415.52
DEN 892.00
Износот:


Со Цел Да Се Даде Што Подобар Шопинг Искуство, Пакување Може Да Се Промени Во Иднина, Ве Молиме Предмет На Actural Производи
1 . Боја Различни.
Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере дека можеби БОЈАТА не е 100% исто како вистински производ, бидејќи камерата, следење,
или било кој други разумни прашања.
2. За Големината.
Мерењата дозволено грешка е 1-3 см
3. Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.
За промет на големо, ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат.
За пад на превозот, ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
4. Како може да track my парцела?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
5. Што може да правам ако добив погрешна боја, не е во ред објект?
Ако имаш погрешна боја или погрешно објектот, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да се отвори спорот, можете да се вратите на погрешен точка за нас
и ние ќе си дозволи на превозот надомест.
6. Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.
1.Подготовка на Време : ние треба 3-5 дена да се подготви ред според нашите numberous наредби секој ден.
2.Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во aliexpress, ако сакате да ги промените пред ние брод на нив и надвор
3. царина : Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји,
таму може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредност
што би сакале да ги пријавуваат.
4. Ако сакате да се добие објектот побрзо,ве молиме контактирајте со нас да плаќаат дополнителни товар, можеме да ви понудиме следниве побрзо и поевтино
превозот начини : UPS-от,DHL,Fedex,ТНТ,DEPX,ЕМС.Преку овие начини, што можете да го добиете објект во рамките на околу 5-7 дена.
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . и 5 ѕвезди за
детална оценка на вашата нарачка.
2. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка. Ние
гаранција ќе се 100% slove било проблем за вас.
1.Услуга на светот,на големо,на мало,се откажат од превозот,прилагодено за поддршка.
2.Услуга Време : Од понеделник до сабота Пекинг Време : 9 : 30 - 18 : 00 Лондон Време : 2 : 30 - 11 : 00 по Московско Време : 5 : 30 - 14 : 00
New York Time : 21 : 30 - 6 : 00

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Број На Модел На:
xin054
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Обликот:
кофа
Затворање Тип:
Hasp
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
SGARR
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Патент Џеб
Главен Материјал:
PU
Декорација:
Никој
Чанти Тип:
Totes
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој

Поврзани производи