1 Парови 2627.5 29 MTB Алуминиум Wheelset 26/27.5/29er Планина Bicicleta CNC пред 4 задните 4 Имајќи NOVATEC 041042 ЦЕНТАР

1 Парови 2627.5 29 MTB Алуминиум Wheelset 26/27.5/29er Планина Bicicleta CNC пред 4 задните 4 Имајќи NOVATEC 041042 ЦЕНТАР

Залиха
DEN 4857.60
Износот:

Олово време
(1)Ако имаме акции,ние ќе ја испорача нашите предмети во рок од една недела работни дена по приемот на вашата исплата, и цел за детали потврди.Тркалата е за snap-во колона центар и за 7/8/9/10/11 брзини Планински велосипед. Плаќање начин : paypal, банкарски трансфер (Т/T), western union.
Гаранција
Ние ја гарантира нашата тркала поставува да бидат ослободени од производство на дефекти за период од 1 година по оригиналниот датум на купување.5/29er Планина Bicicleta CNC пред 4 задните 4 Имајќи NOVATEC 041042 ЦЕНТАР
Забелешка :
1. warranty We ви нудиме нашите високо квалитетни и клиенти-тестирани производи, имаме квалитет датум на кој е 1 години за тркала,2 години за велосипед рамка. Спецификации : По вашата нарачка, ние треба 3-10 дена за да се подготват вашите тркала.
Ако има било какви производствени дефекти се најде, ние сме одговорни да се направи замена во рок од 30 дена, без никакви дополнителни трошоци собрани.
Предмети се испраќаат од EMS, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 5 до 15 дена.внатрешна ширина е вклопуваат од 1.Хаб е за пред 4 задните 4 запечатени лежишта NOVATEC 041042 ЦЕНТАР
5.32 дупки/краци. На тркала вие ќе добиете е иста како фотографии покажуваат Packingmethod :
ОЕМ стандард, бисер хартија внатре, меур торба надвор, браун тешко carto
1.
Оваа гаранција не го покрива :
* Нормална употреба и абење, било каква штета предизвикана од незгода, злоупотреба, занемарување, злоупотреба, или трик возење (veld удирање, јава надолу по скалите, или слични активности).
* Неправилна монтажа или несоодветно одржување не е покриено со гаранцијата.
Превозот и Испорака
Ние брод на светот земји, преку EMS/Кина Пост Воздух Mail.Тежина : 2200g
4. Сакаат да имаат голем шопинг искуство тука!
.
Pls ЗАБЕЛЕШКА :
Ние не сме одговорни за :
(1)Компензираат за плаќање на било увоз или додадена вредност даноци предизвикани од вашиот земји
(2)Производи се запленети од страна на вашиот локалните обичаи.Ние не може да се контролира било која опција или десно дека царината има. При нормално возење, доколку постои каква било штета да не се предизвикани од човечки фактори, производи може да биде заменет од нас
3.
Сепак, гаранцијата не опфаќа :
Нормално абење или солза за сопирање површина/влошки/лежишта и pawls во центар и неправилна монтажа или следење на одржувањето, оштетувања или дефекти предизвикани од несреќа, влијание, злоупотреба на производот, неусогласеност со произведува спецификации на употреба или на кој било друг нервозен причини;
Кога сериски број или производство код е намерно изменет, изобличени или отстрани.
(2)Ако немаме акции,ние ќе ве информира на времето за производство на предмети што треба. И ние нудиме 1year гаранција за квалитет за нашите компоненти. За брендирани компоненти или делови, ние ќе го прават истото гаранција како официјален webs публицитет.25 мм до 2,5 mm
7.2 години гаранција ќе се нудат за рамки по оригиналниот датум на купување.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, EMS може да трае до 20 работни дена;
И тоа може да потрае до 12business дена бидејќи на дестинација и други фактори; Кина Пост Воздух Пошта ќе ги 10-25business дена, и тоа може да потрае до 30days.

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
Excelli 849
По завршувањето:
Сјајни
Тркала Материјал:
Легура
Применливи Велосипед:
Планински Велосипеди
Систем За Сопирање:
Диск сопирачки
Големина:
29
Зборуваше Дупка:
32-40H
Бренд Име:
PASAK
is_customized:
Yes
боја:
Црна
Кочница:
Диск сопирачки
Стил:
Планината Bicicleta 26 27.5 29
Тежина:
2120g
Употреба:
Bicicleta Планински Велосипед 2627.529
snap-во колона:
snap-во колона
Бои:
Зелена
3colors:
Сина
Краци:
32 краци
центар:
пред 4 задните 4 запечатени NOVATEC 041042 ЦЕНТАР лежишта

Поврзани производи