Bling Bling Зборови Pin на НОКТИТЕ УМЕТНИКОТ Brooch Накит за Подарок

Bling Bling Зборови Pin на НОКТИТЕ УМЕТНИКОТ Brooch Накит за Подарок

Залиха
DEN 184.80
Износот:


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ГОЛЕМИОТ BLING
Број На Модел На:
161268
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар
Брошеви Тип:
Брошеви
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
писма

Поврзани производи