М2 М2.5 М3 М2*250 M2x250 М2.5*250 М2.5x250 M3*250 M3x250 304 од не ' Рѓосувачки Челик СВ DIN975 Гром Целосна Метрички Навој Бар Studding Род

М2 М2.5 М3 М2*250 M2x250 М2.5*250 М2.5x250 M3*250 M3x250 304 од не ' Рѓосувачки Челик СВ DIN975 Гром Целосна Метрички Навој

Залиха
DEN 244.80
Износот:

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари
М2 М2.5 М3 М2*250 M2x250 М2.5*250 М2.5x250 M3*250 M3x250 304 од не ' Рѓосувачки Челик СВ DIN975 Гром Целосна Метрички Навој Бар Studding Род
M2*250=Нишка OD*Должина (MM) 最少5个字符 最少5个字符 最少5个字符 最少5个字符

Декларираните карактеристики

Големина:
2Pcs M2x250 mm, 2Pcs M2.5x250 mm, 2Pcs M3x250 mm
DIY Материјали:
Металугрија
Вози Стил:
Никој
Завртка Тип:
Машина Завртки
Глава Стил:
Никој
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пакет:
Под 50Pcs
Број На Модел На:
M2x250 М2.5x250 M3x250
is_customized:
Yes

Поврзани производи