ТОПЛА ПРОДАЖБА Полистирен, Црна Пена Мажите Модел Манекен Главата Атарот Стојат Продавница Екранот Шапка, 2 x ЦРНОТО
Ново - 10 %

ТОПЛА ПРОДАЖБА Полистирен, Црна Пена Мажите Модел Манекен Главата Атарот Стојат Продавница Екранот Шапка, 2 x ЦРНОТО

Залиха
DEN 368.16
DEN 331.00
Износот:


Предмет Тип : Пена Манекен Глава
Боја : Црна
Материјал : Пена
Висина : околу. 28cm ( 11 инчи )
Шефот на турнеја : прибл. 56cm
Вратот Големина : прибл. 13.5 12cm x
Тежина : Околу 86g
Пакет се вклучени :
2 x Пена Манекен Глава
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Декларираните карактеристики

Манекен Тип:
глава
Пол:
Мажи
Материјал:
пена
Стил:
Седи
Големина:
as description
Број На Модел На:
I135734

Поврзани производи