925 Фунта Сребрена Ѕвезда Pendant Нараквици За Жените Нови Прилично Изјава Crysta Хривнија Накит Партија Накит
Ново - 38 %

925 Фунта Сребрена Ѕвезда Pendant Нараквици За Жените Нови Прилично Изјава Crysta Хривнија Накит Партија Накит

Залиха
DEN 662.40
DEN 411.00
Износот:


Име : 925 Sterling Silver Кристал Pendant Хривнија За Жени кои Носат Прилика : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок Подарок за : Девојка / Жена / Мајка/Себе Пакување : Секој во OPP Вреќа Овој накит договор со животната средина барање

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
No
Материјал:
Кристално
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Број На Модел На:
YS1YJ265
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
BELAWANG
Обликотшема:
Ѕвезда
Затворач Тип:
Sterling Silver Риба Кука
Функција:
убавината на телото
Објектот Форма:
Петокрак облик
Материјал:
925 Sterling silver
превозот:
Превозот во Светот
Кристално:
ААА Австриската Кубни Циркони
Големина:
16cm-19cm
Dropshipping:
Бесплатни Dropshipping Услуга

Поврзани производи