24pcs Камелеон Огледало Помине Уметност Совети Пурпурна Остри Медиум Stiletto на доградба на Акрилни Нокти за Декорација Прст Нокти Додатоци Z755
Ново - 14 %

24pcs Камелеон Огледало Помине Уметност Совети Пурпурна Остри Медиум Stiletto на доградба на Акрилни Нокти за Декорација Прст

Залиха
DEN 137.28
DEN 118.00
Износот:


24pcs Камелеон Огледало Помине Уметност Совети Пурпурна Остри Медиум Stiletto на доградба на Акрилни Нокти за Декорација Прст Нокти Додатоци Z755
Погоден за канцеларија партија употреба, Закажување, шопинг покаже : )
Лесен за употреба со лепак.
Има разликува големина за секој дизајн, може да се вклопи во повеќето ноктите.
Пакетот вклучува :
24 Парчиња лажни ноктите совети + помине лепак налепница/дуо налепница
Answer : ___________________________ Note : ние имаме многу бои и стилови за да изберете, можете да изберете ви се допаѓа или сакате. ви благодариме
Превозот Термини :
Ве молиме бидете сигурни дека ќе ни остави Адреса / Телефонски Број (мобилен телефон) /Поштенски Код се точни.Ние не би одговорни за погрешна адреса.
Испорака Метод :
Изберете метод што сакате.
Повратни информации :
1. Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство.Значи, ако имате било какви прашања.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
2. Не двоумете се да контактирате со нас во секое време.Затоа што тоа ќе биде благодарен и корисно за нас.
3. Ве молиме не ни остави Негативен или Неутрален повратни информации по случаен избор! Ви благодариме

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
EchiQ
Материјал:
Акрилик
Примена:
Прст
Тип:
Целосна Помине Совети
Број На Модел На:
Вештачки нокти
Големина:
press on nails
Количина:
24pcs/кутија
Должина На Ноктите:
Медиум
Ноктите Ширина:
Медиум
Тип На Објект:
Лажни Нокти

Поврзани производи