Луксузна Зелена Кристално Мушка Еластична Бенд Европски Дами Висок Крајот Кристал Фустан Ремени Женски Caestus Корселе Корсет Појаси
Ново - 6 %

Луксузна Зелена Кристално Мушка Еластична Бенд Европски Дами Висок Крајот Кристал Фустан Ремени Женски Caestus Корселе Корсет

Залиха
DEN 690.72
DEN 649.00
Износот:


Луксузна Зелена Кристално Мушка Еластична Бенд Европски Дами Висок Крајот Кристал Фустан Ремени Женски Caestus Корселе Корсет Појаси
Еластична бенд ширина е 6 Cm
Кристал дел size L 13*9 CM
погоден за половината од 62-100 CM

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Појаси
Шаблон Тип:
Геометриски
Пол:
Жените
Појаси Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
OSTAYLER
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
F001
Стил:
Повик
боја:
Зелена
Материјал:
Кристал +Еластична бенд
Точка име :
фустан појас
погоден:
Жените

Поврзани производи