Home Office Оркестарот Удобна Памучна Седиште Перница Зима Адвокатската Канцеларија Стол Назад Седиште Перници Троседот Перница Задникот Стол Перница

Home Office Оркестарот Удобна Памучна Седиште Перница Зима Адвокатската Канцеларија Стол Назад Седиште Перници Троседот Перница

Залиха
DEN 239.52
Износот:


Поддршка Пад на превозот
Home Office Оркестарот Удобна Памучна Седиште Перница Зима Адвокатската Канцеларија Стол Назад Седиште Перници Троседот Перница Задникот Стол Перница
Опис на производот :
1 .Круг и со полно тело, јасни линии и густа текстура се чувствуваат мека и мазна, Тоа е идеален за долгорочно патување, автобус или канцеларија.
2. 9 поени добие фиксни, така што не ќе може слободно да се движат. тоа ви дава удобно седи искуство, plaid модел го прави класична и полна со виталност
Производ параметри :
(1) Материјал : Брусен памук + ЈП пена
(2) Применливите производи : троседот, чаир, канцеларија стол
(3) Применливите сцена : Погоден за кујна, трпезарија / дневна соба, градина, канцелариски, кафуле и така натаму.
(4) Големина : за 40cm x 40cm x 7cm / 15.7 "x 15.7" x 2.76 "
Инструкции за перење : рака мие само
Белешки : сликата не може да се одрази на бојата на објектот, поради различни прилагодувања на светлото и монитори. Ви благодариме за разбирањето
Пакување листа :
1 * plaid перница
Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,
Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.
Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме.
Ние само брод вашата потврди адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.
Сите нарачки ќе биде предаден во рамките на 1-4 дена по исплата потврда.
На пратката од страна на Кина Пост Воздух Mail за помалку од 2kg стоки ,генерално тоа ќе се 25-45 работни дена(во некои земји може да биде многу подолго) ,ако ви треба добра многу итно ,ве молиме контактирајте со нас за DHL и сл .Ние ќе се пресмета превозот цена за вас .Тоа секогаш е за 3-7 дена да пристигнат.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Декларираните карактеристики

Спецификација:
40 x 40 x 7cm
Бренд Име:
AIHOME
Тип:
Седиште Перница/Назад Перница
Unpick и Измијте:
Не Отстранлив и Перат
Пополнување:
Памук
Техника:
Рачно изработени
Обликот:
Круг
Шема:
Печатени
Стил:
Европа
Употреба:
Седиште
Шаблон Тип:
Plaid
Возрасна Група:
Возрасни лица
Број На Модел На:
Топла Зима
Материјал:
Бранеа памук + ЈП пена
Функција:
Европа
Греење Метод:
Plaid Стол Перница

Поврзани производи